| dedfgv a întrebat:

Cum asi putea sa economisesc banuti?

FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| astridwhite a răspuns:

Te poti angaja sa vinzi pliantewinking E o treaba usoara si buna.
Daca esti mai mare, incearca job-uri la McDonald sau KFC.
Daca inveti bine, poti face cerere pentru o bursa de merit.
Daca ai parinti cu firma, te poti angaja la firma lor.
Daca ai sub 18 ani, strange alocatia luna de luna...sa vezi cati bani se strang! Nu uita si alte surse de venit, ca rude, familie, etc. Nu cheltui banii aiurea si pastreaza-i pentru ceva ce va avea sa vina. Sper ca ti-am fost de folos! Fundabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Cand iti da parintii, bunicii bani nu mai strici multiwinkingAsa economiseti altcumva nu ai cumwinking.

| TeddyAn a răspuns:

Ii pui sub saltea

| Cotzi a răspuns:

Daca esti fumator lasate de fumatlaughing. pai cum poti economisi ft simplu...nu strica bani... trage si u un pic!