| Annye18 a întrebat:

Cum ati descrio pe mama voastra?

Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Exagerat de protectoare, mi-e prietena, chiar daca uneori ma enerveaza, ne certam, tipam dar ne trece.
Fara ea nu stiu ce as face, o apreciez enorm si evident o idolatrizez:d, o iubesc
Nu e comunista ca altele, chiar si cu chiulitul e de acord, o sun si zice da mereu:d, cu pierce-urile la fel.
Ma intelege, chiar daca mai are 'figuri', cand face pe cocosul.

6 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Comunista...si draguta intru-un sens...are ochii caprui si 38

| bfvhjcv a răspuns:

Iubitoare, amuzanta, o prietena adevarata.si sunt mai multe "calitati", ca sa le numesc asa, dar n-am chef sa le scriu:X:X

| Elly213 a răspuns:

Folosind un singur cuvant: un inger!

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Haha
javra idioata, care m-a parasit acum 16 ani, lasandu-ma cu o bunica batrana si un tat bolnava, si mai tarziu pe mana mamei mele vitrege (alaturi de sora mea vitrega)
in ultimu timp si-a amintit ca exist si ma mai suna asa... de 5 ori pe ani (Paste, Craciun, anul` nou, ziua mea si inca odata cand isi aminteste de mine) si ma viziteaza odata la 4 ani, dar careia ii place sa se laude cu mine cand suntem pe strada, desi nu stie nimic despre mine...
faptul ca trimite pensie alimentara si ca ma mai intreaba de problemele mele, de parca m-ar intelege si ca se preface ca-i pasa, n-o face mama!
multumit?

| sadlifetobe3 a răspuns:

Speranta, iubire, bunatate, amica, pentru mine e un dumnezeu chiar daca ea nu stie asta
\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enervanta.tongue