| RoseyLondon a întrebat:

Daca ati fi intr-o tara imaginara (creata de voi ) cum ati descrio happy Fundita la cel mai creativ raspuns

Răspuns Câştigător
| Autumnfeelings a răspuns:

Doua cascade cu apa limpede si fara intemperi se varsa intr-un la cu pesti cu diferite culori, deferite noante.
Langa cascade si lac se afla o padure de conifere.In ea cucul si vrabia canta nestigeriti.Padurea este la poalele uneui munte inconjurat de 3 diademe de nori.
Langa padure este o campie mare, mare si frumoasa.In ea lanele de grau se misca ca valurile mari leganate de vant.In campie se afla doua izvoare
albstre, dulci, fermecate.In campie traieste o finta nobila, dalba, ca un inger.Cand o vezi simti un fior inexplicabil.Acea finta avea un caine bland,madru, sprinten, zdravan.Ei locuiau intr-un palat mare de clestar.
Cerul este azuriu cald stralucitor.Nori blanzi stapanesc cerul bleumarin.

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

O tara cu mult heavy metal,multa bautura,si multe weed-uri.Aaa, da, si in care fiecare femeie ar fi cu doua clase mai buna ca Megan Fox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti mai face temele pe TPUhee hee. Macar daca schimbai categoria, ca altfel cadeam de fraiera si nu te credeam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@RoseyLondon, ok scuze daca te-am judecat gresit happy. Dar stii, punand la categoria asta...

| RoseyLondon explică:

Jelli, nu imi faceam temele draga, sunt in londra... ce ma iei cu temele ca le-am facut acum o luna, vroiam sa vad si eu ce imaginatie aveti

| marcicutza a răspuns:

O tara fara scoala... cu internet nelimitat.o tar numai cu copii. fara adulti