| RoxiutzaRux a întrebat:

Cum aveti unghiile facute?batting eyelashes

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Una roz, una neagra, una alba, una rosie, una mov. Exact in aceeasi ordine si la mana dreaptawinking

| traficanta a răspuns:

Pai.momentan,negre.Ale tale?

| AnonimA a răspuns:

Franch roz uh?:*

| Morphine21 a răspuns:

La picioare manichiura frantuzeasca, iar la maini cu lac.

| αℓγήα ツ a răspuns:

Eu le am french cu un model pe ele[le am prea scurte ca sa le fac altceva-2cm:))]
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:17, s:0
dar am o floricik nu capsuna;)
si ma gandeam sa le fac ceva`n genu:
http://www.google.ro/......tp?/imgres jpg&imgrefurl=http://unghiipictate.blogspot.com/......%3Disch:1, ic:specific, isc:pink0%2C355&itbs=1&iact=hc&vpx=150&vpy=500&dur=313&hovh=194&hovw=259&tx=170&ty=180&ei=TTFtTNXGOciOjAfqyMz6CA&oei=QTFtTObZIsmF4Qb9uKz6Cg&esq=2&page=2&ndsp=24&ved=1t:429, r:6, s:24&biw=1276&bih=806
[am culoarea asta nu de alta:))]

| Stella a răspuns:

Lunggiilove struck

date cu lac transparent. xD

| IrinaAndreea a răspuns:

Tocmai mi le-am facut patrate si sunt date cu un roz mai inchis, spre rosu. tongue

| TheDevilIsHere a răspuns:

Negre la maini si la picioare tot negre dar ma gandeam sa le fac galbene sau galben-lamaibig grinwinking

| RoxiutzaRux explică:

Rosiiiiiiiiibatting eyelashes

| LARAaungeoudemon a răspuns:

Acum? roz persicalove struck

| andreeeeeeeeea a răspuns:

Albastre la mini si negre la picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taiate, curata-te, pilite si da-te cu lac