| k1du a întrebat:

Cum bag poze de pe iphone in pc prin itunes? pls funda puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy
Conectezi iphonul la calculator prin cablu de date si o sa iti apara"Device-ul" in meniul din partea stanga si o sa ai muzica si poze si la poze selectezi sync. Sunt cateva tutoriale si in itunes la help ca probabil nu am fost destul de explicitahappy

| angel34love a răspuns:

Nu se poate prin iTunes. Cel putin eu nu stiu daca se poate. Uite cum fac eu:
1.conectez iphone-ul la calculator
2.astept putin pana imi apare o fereastra pe ecran care spune "open folder and view files" si alte optiuni
3.click "open folder and view files"
4. Acolo iti sunt pozele si le poti copia pe desktop la tine dupa care faci ce vrei cu ele (ex. le bagi intr-un dosar de-al tau de pe calculator)
Mda, mai explicita de atat nu pot fi. Sper ca ti-am fost de ajutor!