| Cumintzel a întrebat:

Cum pot sa imi bag poze de pe pc pe iphone fara itunes ca daca bag pozele prin itunes de pe pc pe iphone acestea nu pot fi sterse de pe iphone

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

De pe iphone se pot sterge pozele.
de pe ipad e altceva.

| Cumintzel explică (pentru gelu1970):

Deci am un iphone 5s si am bagat poze de pe pc prin itunes si nu merge sa sterg pozele bagate de pe pc pe iphone

| gelu1970 a răspuns (pentru Cumintzel):

Daca ar fi fost poze facute cu telefonul sau primite pe telefon din alta sursa, ar fi mers. daca ai folosit itunes, te inteleg.
insa tu nu ai specificat asta in intrebare. asta e problema celor ce isi cumpara iphone.
bafta.

| Iunix a răspuns:

Poți să bagi poze de pe pc pe iphone cu un cablu USB ( care ar putea fi încărcătorul de le telefon )

| Cumintzel explică (pentru Iunix):

Nu merge. Am incercat.

| Iunix a răspuns (pentru Cumintzel):

Poți să ți-le trimiți tu singur prin Facebook și apoi să le descarci.