| Shagun a întrebat:

Cum convertesc un document powerpoint 2007 in powerpoint 2003?
Funda

Răspuns Câştigător
| Daniel123 a răspuns:

Pai cand ii dai save ii dai seave as power poin 2003 sau ceva de genu' asta

1 răspuns:
| valyalexia a răspuns:

Este imposibil sincer descarca power point 2003 pastreaza salvarea powerpoint de la ala 2007. dezinstalezi powerpoint 2007 si inst 2003 si il deschizi cu 2003 si ii dai iar salvare. spor la treaba este cel mai logic si singura cale. imi oare bine ca am putut sa te ajut intr-un fel sau altul:*:*