| armand3004 a întrebat:

Cum pot transforma un PowerPoint 2007 intr-un PowerPoint 2003?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Deschizi fisierul respectiv si dai "Save As" dupa care vei vedea varianta de a salva intr-un fisier Powerpoint 2003.

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Imposibil...Powerpoint 2007 si 2010 pot salva un proiect ca si fisier al versiunii 2003.
Poate nu am fost eu mai explicit: Sus in stanga dai pe butonul rotund Office ( e un fel de file) si dai Save as si vei vedea atunci "97-2003 presentation".

| dey11 a răspuns:

Cand salvezi, sub numele documentului iti va aparea modul in care vrei sa salvezi documentul. Din acea lista iti alegi power point 2003.

| armand3004 explică:

Imi cer scuze, dar nici una din variantele celor 2 nu au mers.

| armand3004 explică:

Am reușit, multumesc pentru ajutor tuturor.

| DjKoRaL a răspuns:

E foarte simplu... PowerPoint 2007 are terminatia. pptx ...ca sa il faci in PowerPoint 2003 pui.ppt! FUNDAbig grin