| myky16 a întrebat:

Cum credeti ca ar arata viitoru cam in 2020

Răspuns Câştigător
| CandyTetris a răspuns:

Situatie economica 0, poluare multa,tehnologie multa,mai multi analfabeti,mai multi cersetori,mai multe cutremure,zapada in desert,poluri fara gheata, insule multe sub apa, ateism si ocultism in apogeu.Nu sunt parerile mele,sunt, in mare, predictiile cercetatorilor.Hope I helped.happy

6 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Nu-l vad prea bine.Mai multa poluare, mai multa saracie, mai multa populatie, mai multa nebunie.

| AnneMarri a răspuns:

Mai rău de cât acum.

| 4b a răspuns:

Vine sfarsitul pana atunciiilaughing

| dream_8891 a răspuns:

Si daca am dreptate si ceea ce spun se va adeveri cum vei vota raspunsul meu ca cel mai bun?happy

| dream_8891 a răspuns:

Daca iti doresti cu adevarat un raspuns si nu ai intrebat doar asa.Sa stii ca nu am vrut sa fiu amuzant in primul meu raspuns happy Omenirea se indreapta cu viteza maxima spre un "zid "Distrugerea e inevitabila. Daca nu se va intampla o minune(si nu prea cred in minuni). Oamenii au ajuns la o rascruce.Si e un lucru bun pentru ca acum exista posibilitatea schimbarii.Lucrurile se vor schimba.Va fi fie o renasterea fie disparitia speciei umane.Asa arata viitorul in viziunea mea.happy

| NikolasXD a răspuns:

Naspa rau lol