| ShutFickOn a întrebat:

Credeti ca vom muri toti in 2020?

25 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu, doar cativa.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte, ca nu vom murii anul asta, murim cand ne vine randul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum ți-a venit în minte întrebarea aceasta?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nup.

| Simpatic a răspuns:

Nu toti, doar o parte.
Din cate am inteles s-a descoperit sau este in faza finala a descoperirii vaccinului impotriva acestui coronavirus din china, de catre fratii din Israel, dar nu am idee cand se va lansa pe piata pentru ca implica niste teste riguroase si asta dureaza.

| Celcestietot a răspuns:

Numai Tatal stie.

| Sn4k3 a răspuns:

Da

| aXy99 a răspuns:

Ar fi bine.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mor ăștia slabi de inimă, și la propriu, și la figurat. Selecție naturală.

| gemeni6226 a răspuns:

Da de unde, iti garantez ca a muri e mai usor decat a trai.Nu se scapa asa de usor de povara vietii.

| Apokales a răspuns:

Sper ca da. Sa se aleaga praful de tot!

| FreddieM a răspuns:

Garantat vom muri toti...dar nu in 2020.

| CleanHeart a răspuns:

Murim de isterie, asta e grava.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, Sf lumii dacă e asa în fiecare an se spune ca vine ba de către nostradamus ba de către cutarescu și tot asa dacă nici Iisus nu știe când vine un om de rand nici atât

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ne vine randul sigur vom merge, multi poate chiar anul acesta. Sa te rogi pentru umanitate, sa avem parte de sanatate si sa fim feriti de rau.

| lorena66 a răspuns:

Ai vazut ca domnul ne-a cam pus la incercare inca de la inceputul anului.
Din punct de vedere religios, nu, dar suntem pregatiti pentru anumite provocari la nivel global.
Din punct de vedere stiintific, din nou nu. Corona nu va dura mult — vine si trece. Dar cine stie ce se mai iveste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lorena66):

Era un meme, ard padurile, se imprastie corona, o ia razna climatul. 2020: Nici macar nu am inceput devil

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru lorena66):

Domnul cine?

| lorena66 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Oameni buni, daca am zis din punct de vedere religios, oare?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru lorena66):

A, deci e un barbos pe undeva prin spatiul cosmic care e elementul cauzal a tot ce are loc pe-aici. Te pomenesti ca datorita lui a iesit neamtzul presedinte inca o data... iar de cursul leu-euro, bineinteles ca tot de la el ni se trage. Amin, aleluia, partikip!

| lorena66 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Uai, chiorule, nu vezi ca am pus mai multe teorii? din punct de vedere religios si științific. Ce vrei mai mult? Sa vin la tine acasa sa-ti explic? Poate unii cred altceva, lasa-i omule sa creadă!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru lorena66):

Nu mai bine te duci tu la pupat moaste si lasi unealta diavolului care e internetul in pace?

| Mirela123yz a răspuns:

Wtf, nu

| FreeRaskolnikov a răspuns:

Daca faci un exercitiu de imaginatie cred ca multi oameni si-au pus intrebarea asta in trecut cel putin in timpul holocaustului sau uniunii sovietice multi si-au pierdut speranta la viata. Te-as sfatui sa nu te mai ingrijorezi de altii "vom muri".