| 541730 a întrebat:

Cum credeti ca va fi anul 2011?

12 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Cu mai mult succes, sper sa iesim macar putni din criza, sa ne descurcam mai mult, mai mult succes in dragoste, "mosu" sa fie generooos laughing. Locuri de munca sa fie destule.
Funda?; d

| Malvina24 a răspuns:

Sper sa fie bun ca am nevoie de asta!

| Crisu a răspuns:

Nu stiu daca va fi mai bun decat 2010, dar sper din tot sufletull.Am fost foarte "iubareata" in 2010, si din cauza asta am suferit foarte mult.Acum m-am mai schimbat, si am realizat ca nu trebuie sa plang pentru orice baiat, care se dovedeste a fi un nimic ca om.
Sper sa imi mearga bine si cu scoala si sa intru la liceul la care vreau, si sa iau note mari la testare.Cam atat! Si chiar daca nu o sa fie asa cum imi doresc, o sa incerc sa fac in asa fel incat sa obtin.

| CactusFlower a răspuns:

Nu stiu...Nu as vrea sa pun tot raul in fata, avand in vedere in ce situatie suntem, dar totusi, in aceasta bezna, mai sper la o farama de lumina. Sper, deci sper, sa fie bine.Eu,una,chiar nu stiu ce sa mai cred.Doar vedeti cum le schimba astia de la o zi la alta...Toate astea le spun din perspectiva tarii noastre, dar pentru mine sper si sa ajute Dumnezeu sa fie bine! La fel va doresc si voua! Un an nou fericit, plin de impliniri, sanatate si noroc.La multi ani! Numai bine!

| lovefan a răspuns:

Buna! Eu sper sa fie un an mai bun si mai usor decat anul trecut, cu multe impliniri, sanatate si momente speciale alaturi de cei dragi. Pe mine m-a prins 2011 cam nasol, nu iesisem si eu afara sa vad artificiile, m-a prins pe holul resaurantului unde am fost si am si uitat sa imi pun o dorinta. In plus, am fost si foarte obostita si nu m-am bucurat de primele minute ale lui 2011 cum obisnuiam... Dar nu-i nimic, sunt optimista. Iti doresc un An Nou cat mai bun! La multi ani!

| Fluture a răspuns:

Buna.
Avand in vedere ca BOC si BASESCU ne-au informat ca in 2011 Romania va iesi incet incet din criza, eu zic sa fi un pic mai optimist/a.batting eyelashes
Insa mie personal imi e cam frica deoarece anul 2010 a fost un an foarte bun si nu vreau ca 2011 un an ghinionist.

| ruxi a răspuns:

Super bun

| Ana_6509 a răspuns:

La modul general nu pot preconiza nimic, ce observ momentan în jur e deprimant însă speranţa spre mai bine încă există.
La modul personal încerc să finalizez tot ce mi-am propus şi-mi doresc să fie totul bine.

| DianaPaula14 a răspuns:

Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Si mai bun ca 2010

| Loome a răspuns:

>iloveyouLoome a răspuns:
Daca ma voi casatori cu Loome pana pe la jumatea anului vom avea timp pana in 2012 sa facem 16 puradei (16 e nr meu norocos) si asta inseamna ca va fi super va fi ma dificil sa le dam nume gata stiu jumate se vor numi lol si cealalta jumate lume jr

>2012
>numarul 16

eu zic ca te cunosc, lol

| dj_1160 a răspuns:

O sa fie mai bine decat anul 2010.

| iloveyouLoome_2396 a răspuns:

Daca ma voi casatori cu Loome pana pe la jumatea anului vom avea timp pana in 2012 sa facem 16 puradei (16 e nr meu norocos) si asta inseamna ca va fi super va fi ma dificil sa le dam nume gata stiu jumate se vor numi lol si cealalta jumate lume jr