| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti Dorian si Alina din Pariu cu viata sunt impreuna si in realitate? mrs:*

6 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Prieteni,adica amici, nu iubiti!laughing

| Dariapm a răspuns:

Nu cred ca sunt impreuna.big grin

| 0neMarionette a răspuns:

Nu,nu sunt impreuna. Am citit undeva ca Dorian se cam tine de ea, dar Alina incearca sa scape de elwinking.

| Reeka a răspuns:

Nu stiu daca sunt sau nu impreuna, dar ceva clar e intre ei. I-am vazut impreuna cand au fost invitati la Happy hour, erau foarte apropiati. Iar cand au cantat, Dorian nu-si putea lua ochii de la Alina. Oricum, daca nu sunt, ar trebui sa formeze un cuplu.happy

| AlinaMihaescuGeorgiana a răspuns:

Am vorbit cu ea pe messenger! ♥♥♥♥♥ A spus ca au fost, dar nu mai sunt

| Iiirinaaa23 a răspuns:

Nu sunt impreuna, dar le statea bine in film, ar fi frumos sa fie impreuna si in realitate!