| cristella a întrebat:

Cum credeti, dragostea din prezenta poate uita dragostea din trecut?

Răspuns Câştigător
| SecretLady91523 a răspuns:

Absolut,pentru ca sentimentele acelea sunt trecut si chiar daca te chinui mult sa le uiti tot trec la un momentdat. Asta depinde de la caz la caz. Oricum... ochii care nu se vad se uita. Sper ca te-am ajutat. Take care:*

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te ajuta sa uiti dar nu de tot

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Cred ca dragostea de acum t poate ajuta sa uiti de trecut.Pa,pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar stii cum e. Unele persoane vor ramane in Inima noastra, chiar daca noi nu existam in a lor si nu putem sa uitam anumite persoane, din simplul motiv ca ne-au dat destule motive sa ne amintim de ei. Oricum o dragoste noua e bine.venita, si da se poate trece pestewinking.

| Zuzazozo a răspuns:

Dragostea din prezent este cea mai importanta si ajuta sa invinga dorul si durerea din trecut!

| MykyTha a răspuns:

Da si Nu...