| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti, e normal ca la 17 ani sa ai o singura intilnire, dar sa nu te saruti niciodata?big grin

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
de ce crezi ca ar fi anormal? e ceva natural si nu iesit din comun, asta inseamna ca esti o persoana decenta si stii ce doresti de la viata..nu te grabi, toate la timpul lor
O zi frumoasa sa aihappy

| thegatekeeper a răspuns:

Nu mi se pare nimic anormal in asta. Chiar daca majoritatea fac acest pas de la varste din ce in ce mai mic, nu inseamna ca toata lumea e la fel. Nu ai de ce sa iti faci griji, la un moment dat se va intampla si asta, probabil.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Este normal.

| deeyutzza94 a răspuns:

Da mi se pare perfect normal. Depinde de intentiile fiecaruia.

| τττ a răspuns:

Fiecare la timpul lor.

| amelicika a răspuns:

Da pina cind.

| StephyMonster a răspuns:

Da.

| Georgiana2505 a răspuns:

Da! De ce nu ar fi normal?
Fiecare alege in ce moment vrea sa faca asta happy

| tracicus a răspuns:

Da, este tongue

| Snejok a răspuns:

Nushtiu fiecare cu parerea lui, dar totusi mi se pare putin anormal

| oOoKimikochanOoO a răspuns:

Este absolut normal! Nu trebuie sa te grabesti pentru ca dupa aceea toti te vor lua ca pe o c*rva!

| Ambrienda a răspuns:

Este normal, din puctul meu de vedere.