| DoiNitZaღ a întrebat:

Cum credeti poti sa prietenesti cu o persoana pe care o iubesti la nebunie, dar realizezi ca nu puteti fi impreuna?

Răspuns Câştigător
| Gumiix a răspuns:

Da. Am putut. Timp de un an. Acum nu mai am aceleasi sentimente si regret ca nu am putut sa-i spun la momentul potrivit.

| DoiNitZaღ explică (pentru Gumiix):

Stii eu deja 2 ani caut momentul potrivi..numai stiu cum sa procedez (((

| Gumiix a răspuns (pentru DoiNitZaღ):

. Naspa. Nu stiu, spune-i pur si simplu, ca dupa ce nu mai simti nimci numai o sa iti para rau. Indiferent de raspuns te vei simti mai usurata. Eu sper sa fie da, dar daca e nu, asta e. Viata merge mai departe. Ai increder in tine si spune-i. :*:*

P.S. Crede-ma ca nu orice fata asteapta 2 ani dupa un baiat, doar daca e fata speciala sau baiatul special, so. happy

| DoiNitZaღ explică (pentru Gumiix):

Cred ca ai dreptate si ar trebui sa ii spun de sentimentele mele))mersi mult pentru intelegere
foarte gragut din partea ta)))