| rapgirl123 a întrebat:

Cum cuceresti un baiat de clasa a 9a?

Răspuns Câştigător
| eliaclodia a răspuns:

Daca nu ai metoda ta, ci e copiata din alta parte nu e bine.Cel mult o sugestie. Fii prietena adevarata.

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cam asta le spun tuturor.Importanta e deschiderea unui subiect de dialog.Ii poti cere o carte de care ai avea nevoie,ii poti solicita parerea intr-o anumita privinta, il poti ruga sa te insoteasca undeva, etc. Apoi, intr-o directie sau alta, lucrurile v-or merge de la sine. Succes!

| Mlov3u4ever a răspuns:

Sa il cuceresti nu te-as sfatui, mai bine da-i lui de inteles ca il placi. Daca si lui ii va place de tine iti va arata sigur, daca nu. spune-i tu ca il placi.Este mai bine pentru un baiat sa faca el primul pas.Bafta!happy