| madamadalinuta a întrebat:

Cum dai pe spate un >baiat?: Adica cum il cuceresti mai usor?love struck

3 răspunsuri:
| Bogdybgd a răspuns:

Salut! Sunt baiat,si stiu cum ne comportam de obicei,pai in general depinde de stilul lui daca asculta rap,încearca sa aflii cate ceva despre stilul rap,daca asculta rock,la fel,te dai interesata de piese,chiar daca poate nu iti plac,poate nu asculta muzica si e baiat simplu' fi si tu la fel,nu-i da prea mult impresia ca il placi,ca dupa o sa aibă arfe de vedetă,arata-i dar nu prea mult, ca ai fi în limbă după el, si dupa lasa-l pe el sa faca primul pasa, daca te place o sa-l faca.PACE!

| blueskydarkeyes a răspuns:

Eu sunt baiat si iti v-oi spune la ce ma uit cand intalnesc o fata(pote te ajuta). Cand vad sau intalnesc o fata ma uit la cum arata.Adica ma uit la cum e inbracata,cum are parul legat, daca si-a facut manichiura si pedichiura(daca poarta sandale). Apoi ma uit la sanii ei deci daca vrei sa dai pe spate un baiat poarta camasi decoltate, fustite scurte macheaza-te dar nu prea mult ca sa nu iasa in evidenta. Orice fata arata bine macheata dar important e cum arata nemacheata.Deci dacate consideri frumoasa poti sa nu te mai machezi si asta o sa scoata in evidenta frumusetea ta naturala. Daca ajung sa discut cu o fata ma uit la cum se comporta si la ce stie.Foarte important e sa ai o respiratie proaspata si sa fii mereu pregatita sa saruti un baiat pentru ca atunci cand iesi la agatat poti sa te astepti la orice.

| AnNa_2342 a răspuns:

Cu indiferenta, parerea mea. La mine una a mers. Sau prin simplu fapt ca am fost eu insumi. De multe ori un baiat care vrea o relatzie de lunga dureata ( mai serioasa ) cauta o persoana cu acre sa aiba ce vorbi, sa artae bine'e : cei mai multi spun ca nu pun pret pe aspect dar pun si chiar foarte mult si toti cred ca pumen ca nu poti iesi cu tataie sau mamaie pe strada blushing. Dar depinde si de firea baiatului : poate fi mai arfist si sa ii placa numai genul ala de pitipoance cu arfe la fel ca el sau genul de fete cu bani ...etk