| mileyselydemy a întrebat:

Cum dau funda la raspunsurile castigatoare?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Pur si simplu : in dreapta de tot a raspunsului respectiv este un spatiu gri in forma de panglica / funda. Cand esti cu manuta de la mouse pe ea se face oranj. Dai click acolo si se rezolva. Ia sa vedem cu reusesti sa dai funda aici!winking

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Cand primesti un raspuns, langa el, in dreapta putin mai jos, este o funda gri, si cand pui mouse-ul pe ia, se face portocalie. Apesi click pe ea, si gatahappy

| Smiiilee a răspuns:

IN dreapta raspunsului scrie, raspunsul castigator mi se parethinkingthinking si o fundita invizibila cam asatonguetongue nu imi mai aduc nici eu bine aminte...dar tuh incearca.
funda?big grin

| RaluuRaluu a răspuns:

Cand primesti un raspuns. Iti apare mai jos o fundita daca consideri ca acel raspuns este corect dai click pe ea. dar trebuie sa astepti ctv zile ca sa iti apara fundita love struck. Fundita laughing?

| LarisaOana a răspuns:

Langa raspuns apare o funda cu numarul 1 pe ea.Dai click si ai acordat funda, e foarte simplu. Sper ca ai inteles.

| Puka_4498 a răspuns:

Poi iti apare in dreptul fiecaru'i comentariu o funda grii, si dai clik pe ea.Acolo da'i funda la ce'i care vr:*:*: