| valThina a întrebat:

Vreau sa dau fundita la raspunsurile castigatoare dar nu imi apare...de ce?

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Sunt ceva probleme tehnice cu site-ul.
O să îşi revină.
Poţi să acorzi fundiţe şi mai târziu nu trebuie neapărat acum.
Ai puţină răbdare

O zi plăcută

2 răspunsuri:
| valThina explică:

happy nu imi place sa las oamenii sa astepte prea mult, mai ales ca intrebarile le-am pus si acum 2 3 zilehappy dar acum chiar nu am ce sa fachappy multumesc pentru raspunsuri

| EzoPunctt20 a răspuns:

Sunt niste probleme tehnice momentan, asteapta putin, pentru ca ele vor fii rezolvate curand. Nu e o problema de la tine, e o problema a site-ului.