| CrySs_9195 a întrebat:

Cum dau mesaj privat pe facebook?

Răspuns Câştigător
| B3HRUZ a răspuns:

Buna,selectezi prietenul,te duci pe pagina lui...(peretele lui),iar apoin, in partea dreapta sus a ecranului ai butoanele trimite mesaj si ciupeste, apesi pe trimite mesaj!

2 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

De duci la persoana careia vrei sa ii trimiti mesajul si ai in dreapta-sus,, trimie mesaj,, dai click pe subiectul si scrii mesajul iar apoi dai pe,, trimite,,

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Dai click pe persoana caruia vrei sa ii trimiti mesaj, si ai in dreapta paginii sus '' Trimite Mesaj '' dai click scrii subiectul scrii mesajul si dai '' Trimite ''.