| Airplane a întrebat:

Cum dau voturi? Helpp... funda

Răspuns Câştigător
| Tudor_6050 a răspuns:

Pai, intai asteapta sa primesti un raspuns la o intrebare si apoi sub intrebare apar niste casute cu inteligent-folositor etc. Tu alegi una de acolo si dai pe casuta care arata ca un semn de bifare. Daca vrei sa alegi un raspuns caruia sa ii dai o fundita... dai click pe fundita din stanga care apare la fiecare raspuns.Cam asta e happybig grin

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sub fiecare răspuns sunt niște mici ferestre, clic pe care crezi de cuviință și dai ok.
Pa, pa.

| Blackwoman27 a răspuns:

Sub fiecare răspuns sunt niște mici casute inteligent, folositor o bifezi si dai ok