| viatadecacat a întrebat:

Hei stie cineva cum pot face ca la messenger 10 sa nu mi se mai salveze convorbirile pe mail la "conversation"?
Va rog helpp
Funda + voturi la toti.

Răspuns Câştigător
| adelinamex a răspuns:

Pai. esti online. si dai in bara de sus la messenger apoi la preferences.pe spatiul acela alb.iti va da o lista.trebuie sa dai click pe Conversation history. apoi bifezi la Do not keep a history of my conversations. dupa aia dai apply si ok kiss bafta big hug funtitapuppy dog eyes?

1 răspuns:
| viatadecacat explică:

Ok mersi mult, vad ca nu pot da funda acum si nu stiu de ce dar o sa iti dau cand se poate promit :*