| anonim_4396 a întrebat:

Cum deblochez carul unei imprimanta HP deskjet 3070a? vreau si eu un raspuns urgent

2 răspunsuri:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Gandeste-te si tu logic, ai pus o intrebare tip IT pe categoria Adolescenti si astepti si un raspuns. Schimba categoria intrebarii si vei primii un raspuns mai repede. Multumesc!

| Saveluc a răspuns:

Nu stiu cat de mult te va mai ajuta raspunsul meu. Cu siguranta ai umblat in imprimanta, Carul niciodata nu se blocheaza asa de nebun. Iata un sfat. desfa inapoi imprimanta si aranjeaza sina de trecere a carului de cartuse in partea dreapta vei vedea o clamita care se misca trage un pic de ea si aranjeaza-l cum trebuie. Trebuie sa cada singur nu sa-l fortezi.