| Doloress a întrebat:

Buna am imprimanta de tipul HP Deskjet 3070A. Cat costa un cartus color pentru acest tip de imprimanta? multumesc

3 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Buna. Cartusul color pentru imprimanta de tipul HP Deskjet 3070A este in jur de 110 lei, dar poate varia in functie de unde ti-l achizitionezi.

| Xenya a răspuns:

Costa aproximativ 80 lei maxim. Acum depinde si de magazinul sau service-ul de unde il cumperi.

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Se gaseste intre 50 si 110 RON depinde de culoare si marimea cartusului.
Un kit cu toate culorile inclusiv negru costa in jur de 124 RON.