| alinukkka a întrebat:

Cum dreaku se da funda?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Apasand pe fundita gri in partea dreapta a celui mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

rolling on the floor)
In primul rand nu este permis un limbaj ca al tau straight face
Si in al doilea rand...
ste foarte simplu straight face
in drept cu raspunsu meu vezi o funda gri? laughing
Dai click pe ea si asa dai funda laughing!
Nimic mai simplu tongue

| Crisu_7532 a răspuns:

In primul rand, controleaza-ti vocabularul. nu era nevoie sa-l folosesti pe "dreaku" ala ca sa pari mai cool.
in al doilea rand, in dreptul fiecarui raspuns pe care il primesti la intrebarea pusa (exact cum va fi raspunsul acesta) iti va aparea o fundita gri. Dai clik pe ea, confirmi fundita dand "ok" si gata. ai oferit o fundita.

| MyEssence a răspuns:

Pai dai clik pe chestia aia portocalie din dreptul raspunsului corecthappy

| Tiffany89 a răspuns:

In dreapta este ceva medalie sau cebig grin

Poti sa imi dai miepuppy dog eyes

| alinukkka explică:

Stiti ceva? Nu-mi da-ti mie morala cum se vorbeste! Aceasta e viata mea si fac ce vreau cu ea. Daca vreau sa am fite pot sa am fite care e problema voastra?!