| rockveion a întrebat:

Cum e la liceu fata de generala?

5 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Poi o sa fie ffffff greu pentru ca la inceput, toti vor rade de tine asa cum sh u sau cls ta radeati de akti copii
Dar te vei acomoda sh o sa-ti pl...o sa ai un regret in sufletul tau ca te0ai despartit de colegii tai

| Andrei233 a răspuns:

Nu exista comparatie.la liceu este mult mai frumos,prietenii mai 'legate',mai multa distractie cu prietenii, mai multa carte happy eu tocmai am terminat, si imi pare foarte rau.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezeul a răspuns:

Profesori mai relaxati, putin mai multa libertate, acum depinde de liceu, si cu colegii o sa fie exact cum a fost pe clasa I... happy

| Octavian007 a răspuns:

Cel mai bine e la generala pentru ca te intalnesti mai mult cu colegi de aceeasi varsta de la alte clase in schimb la liceu te simti un pitic. Sper ca te-am ajutat