| anonim_4396 a întrebat:

Cum e viata de liceu?love struck

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este o perioada extraordinara. Cu bune si cu rele, e o perioada de neuitat. Eu abia am terminat liceul si ma cuprinde nostalgia. Cateodata ma uit la filmul cu ultima strigare a catalogului sau ascult Stela Enache & Florin Bogardo - Ani de liceu : http://www.youtube.com/watch?v=VPWbCUwX2Tk.

Ma napadesc emotiile si nu de putine ori mai rasare cate o lacrima sau mai multe

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Super frumoasa, e o perioada din viata ta pe care nu o vei uita niciodata.

| yellowalien a răspuns:

Minunata... :X imi pare rau ca-s in ultimul an. o sa-mi fie dor :-

| daii a răspuns:

Superba!love struck

by daiiwinking

| Marii a răspuns:

Daca sti cum sa o traiesti e minunata, daca esti retrasa, nu te implici in nimic, nu te indragostesti macar o data, nu te duci la baluri, nu-ti creezi idealuri, nu iti faci mii de prietenii e nasol. happy

| Marii a răspuns:

Mihai depinde si profilul la care esti, dupa materiile despre care vorbesti cred ca esti la mate-info. Eu sunt la filologie si e foarte bine. happy

| juniper a răspuns:

Are gust bun... dulceeeee.

| St!L a răspuns:

Cea mai frumoasa perioada a vietiitongue

| Aly07 a răspuns:

Provocatoare mai multe detalii nu dau rolling on the floor.

| Piscotel a răspuns:

Super...scurta.

| Bia:X a răspuns:

Foarte frumoasa:X si trece foarte repedesad

| DrViorel a răspuns:

Buna mai putin bacul si trece foarte repede, cred ca pentru toti a trecut liceu ca o zi, cel putin pentru mine, a trecut liceul foarte rapid, dar mi-a placut mult liceul, au fost anii copilariei si maturizarii in acelasi timp, intalniri, fete noi, boboace noi, da a fost chiar frumos imi aduca minte cu drag, de profesori colegi, etc. Dar viata e frumoasa si dupa daca sti cums a o faci!

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic...eu sunt in primul an la liceu dar mie-mi place pana acum la liceulove strucklove strucklove struck...si na cred ca trebuie sa te bucuri de anii astia pentru ca se duc repedewinking

| simoSTAR a răspuns:

Mie nu prea mi-a placut. mi-a placut doar ultima parte cand se apropia bacul, banchetul ca atunci toti se inteleg bine si nu se mai face misto pe seama unuia si a altuia happy

| dya_4589 a răspuns:

Viata de liceu e cea mai frumosa... I miss it!

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

E frumoasa :X

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Desi sunt clasa a IX-a, imi place la liceu
acum depinde si in ce clasa te nimeresti, daca nimeresti ca mine in clasa cu elevi care nu vin nici la balu`bobocilor e uratoh go on'

| madDa_1471 a răspuns:

Nu stiu... da mai am un pic si voi afla :X
pop:*

| ioana_9748 a răspuns:

Este super, mie mi se pare ca la gradinita, cei mai frumosi ani, anii de liceu,,,,,

| Mihai_6663 a răspuns:

Pana in clasa a XI-a toate bune si frumoase.Eu acum sunt a 11-a si nu imi place deloc... 6 ore mate 5 ore fizica 4 ore info(astea mai merg)
In afara de religie, la toate trebuie sa tocesti straight face(nu sa inveti...sa tocesti straight face)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Este cea mai frumoasă perioadă a școlii din viața unui om.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde la ce profil esti... daca esti ca mine la mate-info engleza e naspa cu engleza si fizica...

| maad08 a răspuns:

Groaznicăcrying poate şi pentru. ca sunt ore foarte grele unde trebuie să înveţi de nu ai timp de nimic, poate mise par şi profesorii îngrozitori, Dar în primul rând mi- e dor de foştii colegi, mai ales că nu am piocat cu niciunul in clasa.