| DedeAlexa02 a întrebat:

Cum e viata intr-un liceu militar as vrea sa merg dar nu prea sunt hotarata straight face ma puteti ajuta va rogpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| alexandra_8069 a răspuns:

Daca ar fi dupa mine eu una nu as merge.Nu i-mi place sa ma scol dis de dimineata, sa invat toata noaptea si sa fiu mereu serioasa.Mai ales ca nu poti sa fi prea glumeata.mie nu-mi placecrying

1 răspuns:
| DedeAlexa02 explică:

Da alexandra cred ca ai dreptate as mai vrea si alte pareri de la cineva care a fost acolo
:d multumesc de ajutor