| mihaiboss2011 a întrebat:

Cum ei credits pe barn buddy? ce vinzi adica?

Răspuns Câştigător
| MyChemicalRomance a răspuns:

Hey...creditele pe barn buddy se nu se fac daca vinzi chesti...doar daca faci recolte, acolo unde e trofeul ala fezi recoltele pe care le poti face. de ex daca faci recolta de porumn primesti 500 de credite sper ca te-am ajutat :*

7 răspunsuri:
| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Nu trebuie sa vinzi ci trebuie sa cumperi cat mai multe plante de acelasi fel, ca sa faci trofee din trofee castigi bb

numai bine funda?

| Love_4994 a răspuns:

Credits barn buddy iei numai daca plantezi multe plante de un singur fel si castigi trofeul de aur(iti da 200-300 credits) sau daca cumperi.Altfel nu potihappy

| mucificatorul a răspuns:

Nu se poate sa iei credite decat cu monede hi5 si daca nu ai rezolva misiunile de la cupa galbena...altfel nu se poate

funda?

| ioana_3928 a răspuns:

Poti vinde orice... legume fructe laptele de la vaca oaie etc, blana d la oaie...oua

| mihaiboss2011 explică:

Eu ma refer credits nu coins monedele cu BB pe ele.

| mihaiboss2011 explică:

Ms mult toata lumea.

| mihaiboss2011 explică:

Dyyalove si tu joci barn buddy?