| agdeh a întrebat:

Cum elimin o persoana din lista de prieteni de pe facebook? Funda.

Răspuns Câştigător
| Pufulinna a răspuns:

Pai intri pe pagina lui de facebook!
Jos sub lista lui de prieteni iti va aparea :

Sugerează-i prieteni
Scoate din lista de prieteni
Report/Block

si dai pe Scoate din lista de prieteni!
Sper ca te-am ajutat!
Fundita? love struck

4 răspunsuri:
| Muzză a răspuns:

Urmezi pasii:
Contul meu > Editeaza prieteni > X pe respectivul

| little4angel a răspuns:

Undeva in partea stanga a profilului persoanei respective scrie Unfriend, click acolo

| Lockon a răspuns:

Te duci la prietenii tai,iar undeva in coltul din dreapta sus,trebuie sa-ti apara "Editeaza prieteni". Dupa ce apesi acolo, te duci la persoana respectiva, iar in dreapta numelui ei este un X. apesi pe el si dai "Scoate din lista de prieteni" happy O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la profilul tau, apesi pe Friends/ Prieteni, apoi scrii in spatiul liber numele prietenului pe care nu-l mai vrei, apoi apesi pe x-ul albastru pe alb din stanga si s-a sters. Bafta!