| AnnaOth a întrebat:

Cum elimin punctele negre de pe fata?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gasesti in carrefour o crema bull dog in fiecare dimineata te dai cu ea pe fata umezita freci bine pana se formeaza un strat alb apoi aclarezi cu apa pana te limpezesti.

| VampireBlood a răspuns:

Ceaiul de muşeţel, cred.

| somebodyWHOlovesRock a răspuns:

Eu înainte eram plină de puncte negre mai ales pe nas... dar de 2 luni la 2 zile îmi fac măștii speciale majoritatea dea luate după net mă rog unele bune cu suc de lămâie dacă ai tenul gras, și dimineața și seara pe fiecare zi mă spăl pe față cu săpun dove parcă îi zice, am aflat de la doctor că el usucă pielea and that's why :3...

| beatixee a răspuns:

Bună.Eu am folosit crema de la: AOK peeling(soluție pentru curățat fața-coșuri, puncte negre...)sau de la AVON-clearskin.

| Andra442 a răspuns:

în dm sunt plasturi pentru îndepartarea lor și sunt în jur de 10 - 15 lei dacă nu mă înșel sau extractorul de comedoane care este 40 de lei (ți-l recomand, pe mine m-a ajutat). Poți folosii si un inel (un inel normal de deget), tragi cu inelul punctele negre. Si vei obseva de-a lungul inelului cum au iesit punctele negre. Mult succes!