| AnamariaSiAtatFacarilor a întrebat:

Cum este acel status "Te iubesc in stil gabbana ca esti dulce ca bomboana... Te iubesc in stil armani ca sa moara toti dusmanii "?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Asta am găsit

te iubesc in stil gabana ca esti dulce ca bomboana, te iubesc in stil versace ca baietilor le place,te iubesc in stil chanel ca sunt dulce eu d fel...te iubesc in stil armani ca sa moara toti dusmanii

Te Iubesc In StiL GaBaNa K EsTi DoLcE K BoMbOaNa,Te Iubesc In StiL ArMaNi K Sa MoArA toti DuSMaNi, Si cand Nu Am C FaCe Te Iubesc In StiL VeRsAcE :X

Sper că unul dintre ele este cel bun.

Pa, pa

4 răspunsuri:
| babylove a răspuns:

Te iubesc in stil gabana
esti mai dulce ca bomboana
te iubesc in stil armani
ca sa moara toti dusmanii
te iubesc in stil gabana
esti mai dulce ca bomboana
si atunci cand nu am ce face
te iubesc in stil versace

funda?

| Baa_Alice_1998 a răspuns (pentru babylove):

Asta este corect

| Ỷηηєs a răspuns:

Te iubesc in stil GABANA ca esti DOLCE ca bomboana.Te iubesc in stil ARMANI ca sa moara toti dusmanii si cand nu am ce face te iubesc in stil VERSACE... Fundita?

| pisicutzza990 a răspuns:

Te iubesc in stil GABANA
Ca esti dulce ca bomboana;
Te iubesc in stil BENGOS
Pe sistem periculos;
Te iubesc in stil ARMANY
Ca sa moara toti dusmanii;
Te iubesc in stil de PUMA
Ca esti dulce ca leguma;
Te iubesc in stil de Chanel
Ca esti dulce ca nebunul;
Si cand nu mai am ce face
Te iubesc in stil VERSACE.