| anonim_4396 a întrebat:

Cum este un majorat la restaurant?

4 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

La hotelul unde lucrez exista un restaurantele unde s au organizat mai multe evenimente de majoratului reisita depinzand mereu de muzica buna si de un meniu bine ales si de bautura suficienta.

| DeathOfDreams a răspuns:

Scump. laughing

Mă rog, depinde. Dacă ai mulți invitați, ai ceva de plătit.
Și partea nasoală e că la aproape toate restaurantele nu te lasă să stai până la cât vrei. Gen, limita e 1-2. Cunosc mulți care și-au ținut majoratul la restaurant și din cauză că trebuiau să plece la o oră anume, s-au dus după-n club.

Personal, cele mai faine majorate mi se par la cabană. Inchiriezi și se doarme peste noapte. Toți se simt mișto și atmosfera e super.

| AdrianVoicu a răspuns:

Ca o inmormantare la cimitir

| viperra a răspuns:

Un majorat satisfacator, pentru oameni eleganti.In general, iese foarte fain, demonstreaza ca ai bani iar invitatii vor fii multumiti.winking