| Com3 a întrebat:

Ce ati alege intre : Majorat la restaurant si majorat la cabana.
As vrea sa si argumentati.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Majoratul la cabană mă încântă mai mult. E mai frumos la o cabană cu prieteni decât într-un restaurant înghesuit cu multe persoane...

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca prietenii tai sunt mai sostificati,mai fitosi, alege restaurantul.
Daca sunt mai,, nebuni' mai libertini, alege cabana!
Oricum la cabana e mai multa liberate, daca inca mai este vreme puteti continua petrecera la foc de tabara (daca e permis)In plus ai putea iesi mai bine asa!
As alege cabana!

| gingergirl1 a răspuns:

As alege cabana. happy De ce? Mi se pare mai dragut, dar depinde si de stilul tau, si bineinteles si de cel al prietenilor taiwinking

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Nuj ce sa aleg cred ca ar fi de preferat la restaurant deoarece desi dai o suma mai mare de bani te bucuri din plin de o seara de neuitat in plus personalul restaurantului face curat dupa debandadă

| Adry15 a răspuns:

Majorat la cabana, categoric. De ce? Pentru ca suna mai bine decat un banal si tipic restaurant.

| Yazgan_Ebru_Amalia_1990 a răspuns:

Avand in vedere ca la un restaurant doar stai ..nu dansezi. ..nu canti...decat stai si mananci eu as alege cabana