| middle654 a întrebat:

Cum este un om daca este poreclit "hiena"?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este un om rau si egoist.Totul pentru el.

| NAdrian a răspuns:

Adica trece de la una(unii) la alta(altii)..Nu are un caracter stabil, este duplicitar.

| DiamondShine a răspuns:

Hiena este oportunista, alege cea mai rapida si usoara cale de a atrage prada.Hienele sunt animale pradatore care, parand timide si fricoase, pot fi periculoase si indraznete.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Adica un om amuzant dar totusi ciudat si slabanog laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Probabil arata ca o hiena(asta e cam ciudat).Dar n-am nici cea mai mica idee de ce cineva ar porecli un om asa.
http://wariss.com/Salbatice/Hiena/Hiena.jpg

| motan444 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Am impresia ca ponta l-a facut pe mihai razvan ungureanu hiena laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru motan444):

A gresit animalul, trebuia sa-l faca macac.
http://www.carpatzoo.ro/uploads/images/Macac%20fata.jpg
Chiar seamana...

| motan444 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

rolling on the floor sa stii

| Carmen100 a răspuns:

Probabil e hain, rau, sau poate are un ras mai ciudat laughing

| motan444 a răspuns:

Ai rectificat intrebarea rolling on the floor nu prea suna prima data cum trebuie da o fundita la primul raspuns si iti explic si la asta