| Lucinca a întrebat:

Cum fac ca sa nu'mi mai miroasa picioarelelaughing? dau fundita + vot

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

Spala-te inainte de culcare, cand te trezesti si inainte sa pleci undeva. Poarta adidasi/pantofi, etc din piele.Adidasii/pantofii/tenesii, etc din alte materiale iti fac picioare sa transpire

P.S.: inainte de a`ti pune sosetele si de a pleca, daca nu ai spray special pentru picioare, poti sa-ti dai cu spray normal happy

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gasesti in hipermarket talc si il bagi in incaltaminte inainte sa bagi piciorul scuturi putin sa se distribuie bine si gata te incalti.

| Emena a răspuns:

Te speli in fiecare zi pe picioare laughing

| cat a răspuns:

Spala-te cel putin o data pe zi si dupa ce te stergi da-te cu spray special pentru transpiratia picioarelor. Se gasesc la raionul de cosmetice in supermarketuri.

| BloodPrison a răspuns:

Există un spraz special, gasesti la magazine. Intereseazate!

| DBlack a răspuns:

Bai ce intrebari puneti. simplu, schimbi adidasii in adidasi de varahee hee. sau inventat tot felul de adidasi. daca si in adidasi de vara + sosete de vara iti transpira picioarele, cumpara-ti o crema pentru asa ceva happy. sunt destule

| ēน a răspuns:

Dati incaltamintea si ciorapi si picioarele cu pudra mentolatahappy

| Andruska55 a răspuns:

Sa stii ca poate ai ciuperca adica stiu o perosana care are ciuperca pe talpa picioarelor si de aia ii put cum zici tu=]]uitete pe talpa si in caz ca ai ceva de culoare in spre roz sau portocaliu atunci e ciuperca. Oricum trebuie sa mergi la medic si iti va da un spray sau ceva lotiune=]]

| natalyia a răspuns:

Pai trebuie sati imoi picioarele intrrun lichian cu apa si ote putin. sper ca te-am ajutat

| hegemon88676 a răspuns:

Poti sa-ti iei din magazin niste spreiuri, dar nu mai purta pentru 3-4 saptamani adidasi!

| Bubulik16 a răspuns:

E o metoda veche,pe care o folosesc si eu si pe care au folosit-o si bunicii,pune in adidasi bicarbonat, gasesti si in supermarket, de fapt se mai foloseste si in bucatarie. Sper ca te-am ajutat!

| DiZzY_2267 a răspuns:

Pune sapunu phuh

| baiatudingalati a răspuns:

Te speli des pe picioare rolling on the floor