| DaReZon a întrebat:

Cum fac ca sa uit de un prieten bun care m-a tradat? Va rog ajutor!

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă nu-l poți ierta, găsește altul mai bun.(deși, cred ca nu-i mare lucru să acorzi o a 2-a șansă)
Baftă.

| qpattyx3 a răspuns:

Fa-ti altul.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Cel mai bun lucru ar fi sa il inlocuiesti sau sa il ierti.Nu multi in lumea asta sunt in stare sa sacrifice ceva pentru un prieten, iar cei care o fac nu vor mai repeta acest lucru a 2-a oara

| emolica42 a răspuns:

Din moment ce te-a tradat nu iti mai e bun prieten.nu e neaparat nevoie sa-l uiti, mai degraba sa fi impacat cu ideea ca nu mai este de incredere.'uitatul' va veni de la sine, pentru ca nu merita sa ai astfel de persoane in jur si, cu timpul, nu le vei mai da importanta si pur si simplu nu vor mai exista pentru tine, iar asta este si normal.