| NushFRA a întrebat:

Cum fac diferenta dintre sperma si lichidul de lubrifiere? Sperma apare dupa lichidul de lubrifiere? Cand apare sperma?

1 răspuns:
| Ana7807820 a răspuns:

Lichidul de lubrifiere e transparent si apare dupa ce te-ai excitat cat de cat
Apare mai des la noi, fetele.
Sperma apare dupa ce te exciti maxim si simti ca si cum ai vrea sa mergi la vc, dar nu chiar asa. Cel care ajunge la nivelul asta de excitatie va avea un feeling foarte placut cand elimina sperma din penis, e ca si cum ai face o baie calda. Sperma e ca si slime-ul, doar ca e alb si e mai lichid.
Si cica e sanatos sa faci o munca cu penisul din cand in candwinking