| Gabrielg29 a întrebat:

Cum fac la mozilla firefox sa sterg toate parolele salvate de pe anumite site-uri?

3 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Buna!
Pasii sunt urmatorii:
1. click pe cele 3 linii orizontale paralele ( cele pentru optiuni, mai pe romaneste)
2. click pe semnul intrebarii (ultima bara din fereastra care se deschide)
3.click pe troubleshooting information
4. refresh firefox.

| FaraNume1245 a răspuns:

Apasa pe cele 3 linii din dreapta -> setari -> securitate -> exceptii (autentificari) -> sterge-le pe toate.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Dezinstaleaza mozilla si acolo iti va spune daca vrei sa-ti memoreze parolole sau nu apesi optiunea aia ca sa nu memoreze si stergi din partitia c la program files folderul mozilla dupa asta instaleaza din nou programul mozilla dar inainte de a dezinstala asigura-te ca ai downloadat mozilla in pc ca sa-l instalezi din nou