| PuFiLiCi98 a întrebat:

Ce Browser imi recomandati intre Google Chrome si Mozilla Firefox. Eu zic ca Chrome se misca mai bine, dar la mozilla e mai securizat, adica daca intra cineva la setarile unde ai parolele salvate, iti cere o parola, sau nu te lasa sa intrii. Pe cand la chrome nu merge pusa parola si se poate uita oricine. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Eu folosesc Google Chrome si sunt multumit de el. Bine acum depinde si ce iti doresti tu (ce ai nevoie) de la browser. Mai multa viteza sau mai multa securitate.

2 răspunsuri:
| ELecTroShoK a răspuns:

Google Chrome este cel mai bun "browser" pe care il stiu. Eu ti-l recomand!

| Hybrid a răspuns:

Draga mea, eu zic ca mai bine sa ai browserul Mozilla Firrefox. Sper sa faci alegerea buna!