| Catrinutza29 a întrebat:

Cum fac o mapa pentru HaxBall? Sau cum pot sa downloadez? Imi trebuie Dl.Chrome? Ce program? Funda!

2 răspunsuri:
| rougeMircea a răspuns:

Ma joc haxball si fac mape.De dowloadat mape scrii haxball maps pe google si gasesti de facut mape este un site scrie cum sa fac mape la haxball? cauti pe net si o sa gaesti un tutorial.
Asta fac e si e 100% adevarat

| Kazidps a răspuns:

Păi de creat pot doar cei care au creat haxball, dar de downloadat trebuie să dai download și dupa aia dai pick map dupa aia load și dai pe mapă spear că te-am ajutat happy Fundă?