| stuffhappens a întrebat:

Cum fac parteneriat cu youtube ? Exista vreo setare pe undeva sau imi trimit ei mesaj special?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru a te inscrie in programul YouTube Partner, trebuie sa detii o camera web sau video capabila sa capteze imagini foarte clare, reprezentantii site-ului YouTube spunand ca telefoanele mobile sunt o optiune doar in cazul celor care incarca pe site filmulete "breaking news". Detalii pe blog. http://youtube-global.blogspot.it/2007/12/partner-program-expands.html De asemenea, trebuie sa stiti ca nu toata lumea care aplica va fi selectata, o echipa YouTube urmand sa analizeze calitatea (imagine si continut) videoclipurilor fiecarui utilizator care a aplicat pentru "YouTube Partner".
In linkul de mai jos da click pe ->>>Aplicati acum
http://www.youtube.com/partners
Bafta! (nota:daca te respinge, abia dupa doua luni mai ai dreptul la Y Partner)

| stuffhappens explică (pentru neluL):

Trebuie sa fie neaprat video blog?

| neluL a răspuns (pentru stuffhappens):

NU! Videoclipurile trebuie sa aiba continut amuzant, sa fie personale si in general despre orice ->nu trebuie sa aiba o tema anume...etc.

| jeleeew a răspuns (pentru neluL):

Cand aplic siteul www.youtube.com/partners imi da o eroare la Http/1.1 Service Unavailable de ce?

| neluL a răspuns (pentru jeleeew):

Deci, va trebui să aștepți, nu este nimic în neregulă cu computerul tau. Incearca mai tarziu -> este de la server.

7 răspunsuri:
| VitalyDeMarco a răspuns:

RASPUNSUL TAU ESTE IN ACEST VIDEO :
http://www.youtube.com/watch?v=7AbGZWt9wG8

| Smecher_Dany_1995 a răspuns:

NeluL am incercat dar imi arata asta În prezent, această funcţie nu este disponibilă în ţara dvs. ce sa fac?

| pendea a răspuns (pentru Smecher_Dany_1995):

Dai la canalul meu si acolo la informatii in dreapta dai edit si bagi alta tara de exemplu: Franta, Oras: Paris si sigur iti merge eu asa am facut dar am probleme cu contul google adsense nu mi-l au aprobat si am utilizat deja 3 conturi...