| oresvlad a întrebat:

Cum fac pe facebook ca prietenii mei sa imi vada doar prietenii comuni?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in lista cu prieteni si ii treci pe cei care doresti sa vada ce postezi la prieteni apropiati. Te duci cu mouse-ul pe eticheta prieteni si o sa-ti apara o "listuta" de unde ai posibilitatea sa ii treci fie la familie, adauga alta lista, prieteni apropiati, cunostinte.
In speranta ca te-am ajutat happy

| 16Gabriela a răspuns:

Dai pe lista ta de prieteni apoi dai pe administreaza, apoi dai pe editeaza confidentialele si iti alegi daca vrei doar tu sa ii vezi

| adda22 a răspuns:

Te duci la lista ta de prieteni, si langa chenarul unde scrie "gaseste prieteni" este unul cu un creion "administreaza". dai acolo si dupa pe "editeaza confidentialitate". si iti alegi acolo daca vrei sa fie publica lista de prieteni sau doar pentru tine :* sper ca te.am ajutat happy