| cristian43 a întrebat:

Cum fac pisica sa se joace cu mine? cine raspunde bine fundita

Răspuns Câştigător
| PuFuLeTe a răspuns:

Poii...te apropii de ea, o mangai, si o lasi un timp sa se obisnuiasca cu tine sa vada ca nu vrei sai faci vreun rauu!big grin Fundaa?smug

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Tenteaz-o cu jucarii

| Johnny_3797 a răspuns:

Minghieo sub barbita, gasesti o pana sau ceva un bat si joaca cu ea ca ea sa se fugareasca dupa ea big grin

| CodRiNitu a răspuns:

O tai dupa o manancii! funda?laughing)
Ce intrebare stupida.laughing

| Spik3DeviL a răspuns:

Ademene-o cu mancare
Daca nu merge joacate cu ea si apoi vine la tine singura!

| Cosmin_2776 a răspuns:

Eu am un prieten si pisica lui era de rasa o baga sub birou, acolo era pusa o paturica cam asa ceva il impungea cu degeti paturica si pisaca cu unghiile tot la fel facea. mi-a mers si mie big grin. funda?