| NUUSTIU a întrebat:

Cum fac rost de 1 mil de lei cat mai repede? Nu pot sa muncesc pentru ca am 14 ani...

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Vorbeste cu parintii taiwinking - este cea mai sigura metoda.

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vinde-ti din lucruri de care nu mai ai nevoie, dar nu fara stirea parintilor. Asta daca ei, parintii, nu te pot ajuta, daca este o problema care sa merite banii si este oportuna! Banii nemunciti nu stau pe toate gardurile! Exclud din start furtul!

| Mjdolhfi a răspuns:

Cere de la parintistraight facealtfel nu poti face bani.Sau daca stii sa pui windowsul sau chestii de astea poti face banibig grin.

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Fa treburi in casa. :] [ cel mai bine si rapid. Plus ca faci bani cinstiti.]
Vinde-ti lucruri.
Imprumuta bani.
Economiseste![nu-ti mai cumpara tot felul de prostii].
Cere'le bunicilor. [ ei chiar nu pot refuza love struck laughing ]

| DonAnonymius a răspuns:

Economiseste bani. I'ati alocatia, participa la o groaza de concursuri de tot felul si ia medalii+bani. Strange banutii de pe jos laughing si poate iti vei indeplini visul... da nu cred.

| allleeeee a răspuns:

Vinde lucruri de-ale tale...
S-au imparte pliante.

| alexandraaaaa a răspuns:

Descopera-ti un talent, de exemplu dans, muzica.Creeaza haine, este usor cu masina de cusut.Vechi sau noi? Sau petrece-ti dup'amiezile prin parcuri.Ai pute scrie o carte, nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kiki depinde in ce scop ai nevoie de acesti bani, daca ai o problema apeleaza la parinti ei te pot ajuta deocamdata

| miiiraaa a răspuns:

Pai imparte pliante, cere parintiilo, bunicilor, prietenilor sau vinde ceva nefolositor :d

bafta kiss