| frumoasa123 a întrebat:

Cum fac sa am 10000 de diamante gratis pe lady popular?

2 răspunsuri:
| Eternitas a răspuns:

Există doar o singură metodă pentru a primi diamante gratis. Să participi la podiumul FTV.
Primul loc: 3000 diamante
Al doilea loc: 2000 diamante
Al treilea loc: 1000 diamante.
Şi mai poţi să mai faci rost de diamante doar dacă le cumperi.
Pa, pa

| c00lgirl a răspuns:

La 100 de zile de joc primesti 200 diamante si la podiumul FTV unde la locul 3 iti da 1000 de diamante la locul 2 2000 de diamante si locul 3 o mie de diamante ...sunt unele jocuri pentru a castiga diamante dar nu am incercat si am mai castigat la mister (daca nu stii mister e la mall si daca ai 100, 300, 500$ sau 10 diamante poti deskide unele cutii si castigi ori iq ori haine scumpe pe care nu legasesti la mall ori premium sau diamante sau bani dar te avertizez de multe ori vei vi dezamagita de ce primesati pentru 100$ dar uneori merita si daca aduni diamantele de la mister poti sa iti iei o haina sau sa mai deskizi la cutia cu 10 diamante acolo sansele sunt mai mari ca si la 300$ sau 500$)... sper ca ti-am fost de folos, si daca tot te joci cauta-ma (Lizy1224)