| Marius_1376 a întrebat:

Cum fac sa downloadez cu bit comet la viteza normala?
am facut un test de viteza pe net si imi zice ca viteza normala imi este de 2 mb/s si eu downloadez abia cu 500kb/s.si acum o luna downloadam cu 2mb/s
de ce mi-a scazut viteza de downloadare?
funda!

3 răspunsuri:
| ioanaKevlar a răspuns:

Viteza normala a netului tau nu e chiar relevanta in situatia downloadarii. Cel mai mult conteaza cate persoane sunt la "Seed" (cu cat sunt mai multe, cu atat downloadezi mai repede).

| Marius_1376 explică:

Bine dar la toate downloadarile este la fel
daca ar fi la 1-2 downloadari as mai zice dar nu la absolut toate

| Marius_1376 explică:

Am zis ca vreau sa ma ajutati si nu imi mai dati raspunsuri din astea cu seed sau chestii
mie imi trebuie solutia!