| CinevaUndeva a întrebat:

Cum fac sa imi activez iar contul de hi5?!straight face vreau sa vad cum mai e hi5-ul si nu mai merge sa il activez. imi zice "Nu ai dreptul să accesezi această pagină." funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acum cu noul HI5 nu se mai pot reactiva paginile dezactivate. trebuie sa-ti faci alta pagina.
HI5 - CONT NOU - http://hi5.com/friend/registration/displayRegistration.do

2 răspunsuri:
| Tuturas_Ciprian_1969 a răspuns:

Vreau sa ma loghez pe hi 5 prin facebook si nu reusec...introduc userul si parola, se conecteaza dar pagina ramane alba...