| IonuţR1995 a întrebat:

Cum fac sa imi apara la profil "Sustin libertatea pe internet"?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza http://www.TPU.ro/site-users/edit/ ,restul vine de la sine.

4 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Te duci la editeaza profil, si bifeaza pancarda aia pe care scrie: Sustin libertatea pe internet'' de sub poza, apoi dai ''salveaza profilul'' si gatawinking

| BoAfan a răspuns:

Dai la editare profil si jos la poza ta de fapt sub poza ta este "sustin libertatea pe internet " si dai click pe patratica aceea care este in partea stanga sus la "sustin libertatea pe internet ", apoi dai Salveaza profil.

| TeDrq a răspuns:

Http://www.TPU.ro/site-users/edit/ si Bifezi :Sustine liberatatea pe internet"