| YoYo a întrebat:

Cum fac sa imi apara la statatus ce am eu dar lumea daca da click sa vada webu meu. de ex: dati click sa ma vedeti(ce mi-a venit in minte) si dupa aia dupa ce da click sa vada webu meu? CUm fac funda

Răspuns Câştigător
| bogdan74688 a răspuns:

In fereastra de la mess, apesi simultan Ctrl+Shift+P ( ca sa intri in Preferinte ) -> Webcam Broadcast ( alegi din meniu ) -> Jos unde scrie "When I show my webcam..." vezi sa fie bifat, si schimbi mesajul happy bafta

2 răspunsuri:
| JollyLulu a răspuns:

Dc ar vrea cineva s te vada?confused))

| Sperman a răspuns:

Faci asa : Messenger => Preferences => Webcam Broadcast. Iar la ultima casuta din fereastra scrie asa : "When I show my webcam, change my status message to:". Iar acolo in casuta aia scrii ce vrei tu, cand vei activa web-ul iti va aparea mesajul respectiv, cel scris de tine. happy